Běžíme pro Nikýska

běh
Boskovice

Cílem akce - Běžíme pro Nikýska je setkat se s lidmi, kteří rádi běhají a chtějí se u toho pobavit a hlavně pomoci Nicolasovi, který má dětskou mozkovou obrnu. V průběhu dne pro vás budou připraveny ukázky práce Záchranného systému Jihomoravského kraje – hasičů, Policie ČR a záchranné služby. Dále vystoupí Láďa Kerndl, Václav Upír Krejčí, kapela No Gravity Blansko a skupina EASY STEPS z Ostravy. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na fotbalové utkání v malé kopané, shyby na hrazdě, divadlo bez pravidel či dětský koutek. Děti čeká skákací hrad, malování na obličej, tetování a další zábava. Vyfotit se můžete v kostýmech ze známých filmů. Chybět nebude bohatá tombola o zajímavé ceny. Veškerý výtěžek bude věnován pro Nicolase. Vezměte s sebou dobrou náladu a přijďte podpořit jen to dobré.

Startovné na běh lze zakoupit online za 200 Kč či na místě za 250 Kč. Více informací naleznete na http://www.bezimepronikyska.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali získají pro sebe a až jednu další osobu startovné zdarma a dárek. Vzhledem k omezenému množství startovného doporučujeme registrovat se co nejdříve.

Registrace nejpozději do: Pátek | 1. září 2017

Boskovice