Plavecká štafeta 2017

zábava
hry
Městec Králové

Zveme vás na jedinečnou třídenní Plaveckou štafetu do Městce Králové. Zahájení se uskuteční v pátek 18. srpna ve 12.00 hodin, kdy bude odstartována plavecká štafeta, která nepřetržitě potrvá až do pravého poledne v neděli 20. srpna. Pro návštěvníky budou připraveny atrakce v podobě Bubble fotbalu, vyhlídkové lety vrtulníkem, pro nejmenší skákací hrad, zábavný dětský program, lukostřelba a v neděli také otočný simulátor nárazu Generali. Štafeta plavání bude moderována známými českými osobnostmi a doprovázena koncerty populárních českých skupin a jednotlivců. Podporovanou sportovní akci navštívilo v minulém ročníku přes 1.000 diváků a soutěžících. Díky přítomnosti agentury Dobrý den, která celou akci monitoruje pro zápis do České knihy rekordů, budou přítomny po celou dobu konání akce rozhlas, celostátní televize a tisk. Přijďte si užít jedinečný víkend pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby vstupenku zdarma, občerstvení zdarma a dárek.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 17. srpna 2017

Městec Králové