Hradecká V8

automobily
Stříbrný rybník
Hradec Králové

Hradecká V8 patří mezi největší srazy klasických amerických automobilů u nás a je určená nejen pro milovníky těchto typů aut, ale i pro celé rodiny. K vidění je spousta chromu, laku a občas i kousky rzi na bourácích všech značek, zásadně ale velkých obsahů. Součástí přehlídky amerických krasavců je i skvělá zábava pro děti i dospělé. Areál se pro návštěvníky otevírá již v pátek ve 14:00 hodin. Ještě týž večer se uskuteční večerní cruising po Hradci Králové, koncert rockové kapely a později rockotéka. Hlavním dnem setkání je sobota od 9:00 hodin. Na návštěvníky čeká vystoupení roztleskávaček Cheerleaders, ukázky skateboardingu - Impala Skate Team, amerického fotbalu, bohatá tombola, volba MISS HRADECKÁ V8, ukázky hotrodové a custom scény či soutěž o nelepší zvuk vozu a navečer koncerty kapel. Více informací naleznete na http://hradeckav8.cz/. Vstupenku lze zakoupit na místě za 150 Kč.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby vstupenku zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 18. srpna 2017

Malšova Lhota