Víkend rekordů v ZOO s Generali

zvířata
děti
Olomouc

Ve dnech 19. - 20. 8. 2017 vás zveme do olomoucké ZOO, kde se od 10 do 17 hodin uskuteční Víkend rekordů s Generali. Loňský ročník nastavil laťku vysoko. Mezi překonané rekordy se zařadila 28,4 metrů dlouhá houpačka pro makaky upletená z hasičských hadic či 98 pasažérů v safari vláčku, kteří se s maskou proměnili v domácí mazlíčky. Rekordy prověřily také fyzickou zdatnost návštěvníků během štafety, kdy se za 2 hodiny na rotopedu vystřídalo 32 osob a ujeli vzdálenost 40,9 km. Myslíte, že budou letos rekordy překonány? Během soboty se můžete těšit i na otočný simulátor nárazu, na kterém se pokusíme vytvořit další z rekordů. Hlavní cenou pro návštěvníky v anketě Generali bude dárkový poukaz Dopoledne ošetřovatelem pro 1 osobu a 1 doprovod (od 15 let), který může celý zážitek dokumentovat. Během 2 hodin se díky pracovníkovi ZOO zblízka seznámíte s prací ošetřovatelů i s mnoha zajímavými zvířaty (mravenečníci, kotuli veverovití, žirafy, papoušci, klokani, lamy, poníci a další). Přijďte si užít neopakovatelné zážitky s Klubem Generali a vyhrajte některou ze zajímavých cen.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 17. srpna 2017

Olomouc