Poslední výstřel sezony

koně
Kostelany
Kroměříž

Dříve než děti usednou do školních lavic a rodičům opět započne koloběh s domácími úkoly, přichystali jsme pro vás stylové zakončení prázdnin na ranči. Během dopoledne si budete moci vyzkoušet jízdu na koních před restaurací ranče, v případě nepřízně počasí v kryté jezdecké hale. Přesně ve 13.00 odstartuje šerif westernový program. V rámci soutěží s kovbojskou tematikou vás čekají střelba z luku, hod tomahavkem a podkovou, lasování, soutěž Tlustý kovboj či jízda na elektrickém býkovi. Doporučujeme komentovanou prohlídku ranče či naučnou bizoní stezku. Od 16.00 vypukne vystoupení Michala Nesvadby a celý den zakončí šerif Dušan, jeho biče a poslední výstřel sezony. Po celou dobu se budou v restauraci podávat stylová jídla z americké, mexické i české kuchyně. Přijďte si užít jedinečné zakončení prázdnin pod křídly lva.

Vstupenku lze zakoupit na místě za 120 Kč dospělý a 80 Kč děti. Nejmenší do 3 let mají vstup zdarma. Více informací naleznete na http://www.kostelany.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby vstupenku zdarma.

Registrace nejpozději do: Středa | 30. srpna 2017

Kostelany