Cena Františka Filipovského za dabing

festival
atrakce
Přelouč

Srdečně vás zveme na 23. ročník udílení Ceny Františka Filipovského za dabing. Na tento den je připraven bohatý program pro veřejnost na Masarykově náměstí, který navštěvuje okolo 3 000 diváků a je celý přenášen na velkoplošnou obrazovku. Městský jarmark s možností nákupu zboží, umělecká řemesla, kulturní a hudební program. Opět se můžete těšit na spoustu hudebních produkcí a známé osobnosti, jako například Adama Myšíka mladšího, skupinu JAKSI TAKSI, Rock Williams review, Petru Janů, Leonu Šenkovou, hudební skupinu POLYMETAL a program pro děti s Michalem Nesvadbou. Pro milovníky dechovky zahrají dechový orchestr ZUŠ Holice, Saxofon kvartet, cimbálová muzika KAPRIC a dechový orchestr Křídlovka. Přijďte si užít den plný zábavy s pojišťovnou Generali.

Více informací naleznete na http://www.mestodabingu.cz/dabing/23_rocnik_2017

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby občerstvení zdarma.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 14. září 2017

Přelouč