Rytířský turnaj o meč Svatého Václava

soutěže
Vikštejn
Vítkov

Zveme všechny malé i velké na největší zříceninu hradu v Opavském okrese. V historický den u příležitosti státního svátku sv. Václava se představí velmi vzácný a zcela výjimečný bohatý program, určený především rodinám s dětmi. Těšit se můžete na divadelní šermířské představení, pohádku pro děti, rytířský turnaj, výstavu zbraní z doby gotické a doby husitské. Chybět nebude prohlídka zříceniny hradu s průvodcem, historická střelnice z kuší a luku, hry a soutěže pro děti, kolo štěstí a malování na obličej,. Program zpestří kapela Dobrozdání a pěvecký soubor pěveckých písní Krákorky. Přijďte si užít nezapomenutelný historický den pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu občerstvení zdarma.

Registrace nejpozději do: Úterý | 26. září 2017

Vítkov - Podhradí