Benefiční dobový ples

tanec
zábava
Litomyšl

Pojišťovna Generali, Veterán klub Litomyšl a Sbor paní a dívek vás srdečně zvou na šestý Benefiční dobový ples, který se koná v litomyšlském Smetanově domě. K tanci tradičně zahrají orchestr Bigband ze ZUŠ Litomyšl a kapela Reflex. V první části programu plesu se představí bubenická show, ve dvou vstupech uvidíte představení v rytmu flamenco. Sbor paní a dívek zazpívá k tanci i poslechu, nebude chybět ani půlnoční překvapení. Celým večerem vás bude provázet Karel Telecký. Těšit se můžete na bohatou tombolu, kde první cenou bude tradičně historický motocykl. Výzdobu sálu i sladké pohoštění opět připraví Sbor paní a dívek. Cyklo výstavu a mnohé zajímavosti nachystá Veterán klub. Budeme rádi, když stejně jako v loni oprášíte šatníky a dorazíte v dobových oděvech. Výtěžek z plesu bude věnován Speciální škole v Litomyšli na nákup pomůcek.

Vstupenku v hodnotě 140-200 Kč lze zakoupit v předprodeji na informačním centru Litomyšl od 1. února 2018. Více informací naleznete na http://www.veteranklublitomysl.cz/beneficni-dobovy-ples.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 9. března 2018

Litomyšl