Halda 2018

běh
cyklistika
Praha

Zveme vás na již čtvrtý ročník velké benefiční sportovně-společenské akce v atraktivním prostředí Centrálního parku Prahy 13. Letos bude program opět věnován soutěžení pro celou rodinu. Čekají vás individuální soutěže pro nejmenších včetně oblíbených závodů odrážedel. Na ty pak navážou soutěže pro menší i větší soutěžící, jako je střelba na koš, krmení lvíčka Generali, bludiště a mnoho dalšího. Chybět nebude i velká řada týmových soutěží. Halda nejsou pouze závody, ale velká společenská akce, se spoustou bohatého doprovodného programu. Těšit se můžete na vystoupení taneční skupiny dětí z dětského domova, závody koloběžek, otočný simulátor nárazu Generali a další atrakce. Akce je zapojená do projektu Sport pomáhá, který se věnuje podpoře sociálně hendikepovaných dětí.

Startovné bude zdarma na závody odrážedel, 50 Kč na závody kol, 30 Kč na běh, 50 Kč na dovednostní soutěže a zdarma pro týmy míčových her. Více informací naleznete na http://sportpomaha.org/halda/.

Přihlášení členové Klubu Generali získají pro sebe a až 4 další osoby startovné na kteroukoliv disciplínu zdarma  a dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 11. května 2018

Praha