Dětské rybářské závody s Generali

závody
soutěže
Žďár nad Sázavou

Srdečně zveme nejmenší rybáře a jejich doprovod na první ročník Dětských rybářských závodů s Generali do Žďáru nad Sázavou. Účastníci závodu se sejdou v 7.30 hod na Pilské nádrži k registraci, kdy budou rozděleni do kategorií mladší a starší žáci a bude jim přiděleno stanoviště pro chytání. V 8.00 hodin vypukne souboj mladých rybářů a rybářek. Vyhodnocení závodů je stanoveno na 12.00 hodin. Od 13.00 budou pro účastníky připraveny soutěže jak pro děti, tak i pro dospělé. Chybět nebude bohaté občerstvení a spousta zábavy, při které se nebudete ani chvilku nudit. Startovné lze zakoupit na místě za 100 Kč. V případě zájmu lze držitelům platného rybářského průkazu vystavit hostovací povolenku.

Více informací naleznete naleznete na www.mrszr.czweb.org.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu startovné zdarma, občerstvení zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Sobota | 19. května 2018

Žďár nad Sázavou