Kolkolem Vémyslic

cyklistika
závody
Vémyslice

Zveme Vás na 8. závod horských kol KOLKOLEM.com pro širokou veřejnost, který se jede v okolí Vémyslic. Závod je určen pro všechny – mohou přijet amatérští závodníci, hobby jezdci, rodiny s dětmi, ale i profesionálové.

Závod se jede převážne po polních a lesních cestách překonavající několik brodů. Během závodu učastnící zdolávají několik převýšení, po kterých následují náročnější sjezdy. Dále během závodu je nutno přakonat několik přejezdů po veřejné komunikaci, kde je třeba dbát zvýšené opatrnosti a dodržovat pravidla silničního provozu. Je samozřejmostí, že na hladký průběh těchto přejezdů budou dbát pořadatelé, kteří budou na místě účastni.

Pro závodníky jsou zajištěny během závodu občerstvovací stanice. Občerstvovací místa se budou nacházet při průjezdu obcí Rybníky a Džbánice (trať 30 km pouze Rybníky, 50 km Rybníky, Džbánice). Na těchto stanicích budou pořadatelé připravení s technickou pomocí v případě defektu, či jiné technické závady. Po celou dobu závodu je připravena zdravotní podpora, jež bude schopna kdykoliv poskytnout adekvátní pomoc závodníkům. Pevně však věříme, že této služby nikdo ze závodníků nebude muset využít.

Vzhledem k dotazům z minulým ročníků ohledně startu dětského závodu, kdy mnoho dotazů směřovalo k času startu  závodu, bychom chtěli informovat, že tento čas je neměnný, jelikož trasa dětského závodu se kryje s částí tratě hlavního závodu. Z důvodu bezpečnosti, pořadatelé si vyhrazují tento čas ponechat. Další výhodou je, že rodiče kteří jedou hlavní závod, mohou tak od začátku sledovat své nejmenší.

Startovné lze zakoupit na místě za 250 Kč. Více informací naleznete na http://www.kolkolem.com/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby startovné zdarma. Vzhledem k omezenému počtu startovného zdarma doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 24. května 2018

Vémyslice