Rybářské závody a tradiční rybí hody

rybaření
závody
Kroměříž

Zveme vás na tradiční Rybářské závody a rybí hody pro širokou veřejnost v Kroměříži. Od 6.00 se konají závody v chytání ryb dle pravidel, podmínkou účasti je vlastnictví platného rybářského lístku. Po vyhlášení vítězů od 13.00 hodin následuje volná zábava. Startovné lze zakoupit na místě za 250 Kč. Tradiční rybí hody startují v 9.00 pokračují do té doby, dokud je co jíst a pít. Vstup na rybí hody je zdarma. Přijďte si užít neopakovatelný rybářský den pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu startovné na rybářské závody zdarma. Podmínkou je vlastnictví platného rybářského průkazu. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 15. června 2018

Kroměříž

rybník Šlajza

Sobota | 16. června 2018