Dobruška FEST 2018

festival
kultura
Dobruška

Stále máte pocit, že se toho v Dobrušce málo děje? Zveme vás na dvoudenní sportovní a kulturní festival Dobruška FEST 2018! Po sedmi úspěšných ročnících připravujeme pro všechny návštěvníky letošního Dobruška FESTU opět parádní víkendovou náplň pro každého, kdo má rád pohyb na čerstvém vzduchu a skvělou muziku k tomu. Vzhledem k pojetí je festival určen všem věkovým kategoriím. Vstupné do celého areálu bude opět po celou dobu konání festivalu dobrovolné.

Hudební festival

Pátek 22.6. - ZÁVIŠ, G-point funKction, No Rules

Sobota 23.6. - Michal Ambrož & HUDBA PRAHA, Screwballs, Michal ŠEPS & Reggiment, Čí je to vina?, Adambe, Rocksorry

Mezinárodní turnaj ve hrách

V sobotu 23.6. proběhnou mezinárodní turnaje her KUBB, MÖLKKY, KANJAM, FREE CROQUET, FOOSBALL, ULTIMATE FRISBEE, DISC GOLF, EXTRÉM GOLF. Některé turnaje budou probíhat po celý den, některé jen v odpoledních hodinách a večer. Proto bude možné se přihlásit i do více her najednou. Všechny turnaje jsou ryze amatérské a jsou tedy určeny pro jakékoliv zájemce o zápolení.

Festival outdoorových her a aktivit

Slackline, petanque, speedmington, žonglování, fire show, bumper balls, indo board, spike ball, ladder golf, velký dětský koutek a mnohé další. V pátek 22.6. od 15,00 hodin a v sobotu 23.6. po celý den budou všechny hry a aktivity dostupné všem zájemcům z řad návštěvníků festivalu. Pomáhat s pravidly a instruktáží budou opět animátoři jednotlivých her a aktivit. Součástí festivalu tedy bude i velký dětský koutek, kde bude možné navštívit jak skluzavky, houpačky, tak třeba i trampolíny, dětské puzzle, nafukovací míč, malování na obličej a spoustu dalších atrakcí pro ty nejmenší návštěvníky festivalu.

Více informací naleznete na https://www.dobruskafest.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby občerstvení zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Středa | 20. června 2018

Dobruška