Střelecký den s Generali

střelba
Poruba
Ostrava

Zveme všechny zájemce o zbraně do areálu střelnice Poruba Skalka na Střelecký den s Generali. Pod vedením instruktorů, trenérů a odpovědných osob si zájemci vyzkouší střelbu z mnoha druhů střelných zbraní. Těšit se můžete na světoznámou odstřelovací pušku z II. světové války, se kterou střílel Vasilij Zajcev, velkorážný revolver, sportovní zbraně a mnohé další. Chybět nebude ani biatlon se střelbou z biatlonových zbraní na biatlonové zařízení. Pro děti bude připravena i střelba ze vzduchovky o ceny. Přijďte si užít jedinečný den pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby startovné zdarma, občerstvení zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 18. října 2018

Ostrava