Václav Neckář 65 let na scéně

koncert
Václav Neckář
Mariánské Lázně

Václav Neckář, legendární český popový zpěvák a také herec, slaví v letošním roce krásné životní jubileum: 75. narozeniny a zároveň 65 let na hudební scéně. Při této příležitosti jsme pro vás připravili jedinečný koncert s překvapením, kde Václav Neckář vystoupí se svojí kapelou Bacily. Příběhy, písně a balady zazní v doprovodu smyčcového kvarteta. Můžete se těšit na známé hity jako Mýdlový princ, Kdo vchází do tvých snů má lásko, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě nebo z posledních let Půlnoční či Andělé strážní. O mluvené slovo se postará známý herec, muzikant, básník a moderátor Petr H. Batěk. Přijďte si užít jedinečný kulturní večer pod křídly lva.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji za 490 Kč. Více informací naleznete na https://www.facebook.com/events/271687306982631/?active_tab=about.

Přihlášení členové Klubu Generali získají pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 19. října 2018

Mariánské Lázně