Hana Holišová & New Time Orchestra

koncert
Brno

Zveme vás na koncertní pokračování úspěšné spolupráce zpěvačky a herečky Hany Holišové s brněnským big bandem New Time Orchestra. V programu se repertoár posunul od původních českých "oldies" po atraktivní kompilaci světového, ale i českého repertoáru zpracovaného do zbrusu nových aranžmá. Na nich se podíleli renomovaní čestí aranžeři a skladatelé, kterými jsou Martin Kumžák a Miroslav Hanák. Původní skladby tak dostávají zcela nový sound, který je typický svou energičností a moderním zpracováním. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji za 450/470 Kč.

Více informací naleznete na http://www.newtimeorchestra.cz/sml.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma, cd zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pondělí | 19. listopadu 2018

Brno