Smržovka Cup

florbal
turnaj
Smržovka

Srdečně vás zveme na 6. ročník rodinného florbalového turnaje Smržovka Cup s mezinárodní účastí. Každé družstvo tvoří pět hráčů + max. dva náhradníci, minimálně tři ženy musí být vždy na hřišti v každém družstvu, min. dva hráči v družstvu musí být v rodinném vztahu, minimálně jeden hráč musí být starší 18 let, děti do 10 let jsou počítány jako ženy (ročník 2008 a mladší). Brankáři budou přiděleni (losováni), družstva budou nasazena podle výkonnosti – dvě skupiny. Startovné 400 Kč/družstvo. Každý z hráčů obdrží zajímavé ceny. Přijďte si ať už aktivně či pasivně užít skvělý sportovní den pod křídly lva.

Více informací naleznete na http://www.smrzovka.cz/smrzovka-cup-2019/a-2412.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby vstupenku zdarma a dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 11. ledna 2019

Smržovka