Reprezentační ples pojišťovny Generali

tanec
ples
Častolovice

Po velkém úspěchu předchozích ročníků reprezentačního plesu pojišťovny Generali v Častolovicích vás srdečně zveme na další pokračování. Pošesté se přeneseme do zámeckých prostor, kde se odehraje ples upírů. Těšit se můžete na upíří pole dance, fotokoutek s upíry, malování na tělo s upířími tématy a vystoupení Saxofrancis DJ & saxofonista. Hlavní cena bude zájezd do Transylvánie na hrad hraběte Drákuly. Celým večerem bude provázet skupina Skelet.

Vstupenku za 200 Kč lze zakoupit v předprodeji od 10. prosince 2018 na pobočce pojišťovny Generali na adrese Masarykova 53, Častolovice. Otevírací dobu pobočky naleznete zde.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 1 další osobu vstupenku zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 11. ledna 2019

Častolovice