Hanácký bál

ples
tanec
Prostějov

Zveme vás na tradiční ples plný hanáckého folklóru v Prostějově pod křídly lva. V prostorách secesního Národního domu se můžete těšit na hudební skupinu Romantica, Cimbálovou muziku Radhošť a vystoupení Národopisného souboru Mánes a Malý Mánes. Chybět nebude občerstvení a bohatá tombola. Přijďte si užít jedinečný kulturní večer pod křídly lva.

Vstupenku lze zakoupit v předprodeji za 250 Kč od 7. ledna 2019 v prodejně Lachman na adrese Plumlovská 522/44, Prostějov. Více informací naleznete na https://www.facebook.com/events/123928978543519/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 21. února 2019

Prostějov