Generali Cup ve fotbalgolfu

rodiče
děti
Svitavy

Zveme vás na fotbalgolfový turnaj, který se koná při příležitosti otevření dětského hřiště v areálu litomyšlského Fotbal Parku. Svůj turnaj budou mít především děti, ale také dospělí, a to muži a ženy zvlášť. Pro první tři v každé kategorii budou připraveny poháry a hodnotné ceny, odměněny budou také všechny děti. Po celý den bude k dispozici skákací hrad a trampolína. Fotbalgolf se stává moderním sportem, který se velmi rychle rozrůstá po celé republice. Stejně tak i roste areál u Primátorského hráze, který nabízí široké vyžití pro celé rodiny. Startovné lze zakoupit na místě za 200 Kč dospělí, děti zdarma. Přijďte si s celou rodinou užít nezapomenutelný den pod křídly lva.

Více informací naleznete na https://www.facebook.com/FotbalParkLitomysl/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby startovné zdarma.

Zdroj ilustrační fotografie: Wikimedia Commons

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 2. května 2019