O Nymburského cyklistu

cyklistika
závody
Nymburk

Zveme vás na třetí ročník závodů O Nymburského cyklistu, které jsou určeny nejmenším dětem od 1 roku do 15 let. Závody budou rozděleny dle věkových kategorií od odstrkovadel po jízdní kola. Chybět nebude bohaté občerstvení a divácký doprovodný program. Těšit se můžete na skákací hrad, kreativní dílničku s korálkováním, výrobou náušnic či náramků a na soutěže o zajímavé ceny. Po ukončení závodu a vyhodnocení se uskuteční kynologická ukázka z Jiřic. Startovné lze zakoupit na místě za 100 Kč. Přijďte si užít nezapomenutelný den pod křídly lva.

Více informací naleznete na http://www.cyklistikanymburk.cz/2019-o-nymburskeho-cyklistu.php.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby startovné zdarma, občerstvení zdarma a dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 10. května 2019

Nymburk