Motoshow 2019

atrakce
zábava
České Budějovice

Klub motorkářů ve spolupráci s Automotoklubem České Budějovice, městem České Budějovice a pojišťovnou Generali zve všechny malé i velké na další ročník Motoshow 2019. Na akci si budete moci prohlédnout motorky či část vozového parku Integrovaného záchranného systému. Chybět nebudou stánky  jednotlivých organizací ani bohaté občerstvení. Děti se mohou těšit na skákací hrad, zábavný program se Shrekem, pěnovou show, RC modely, tvořivé dílny, králičí Hop, jízdu na poníkách, malování na tvář i dětské tetování. Součástí programu budou ukázky jízd a prezentace akademie pro začínající motocyklové závodníky. Dospělé potěší prezentace bezpečnostního týmu ÚAMK a simulátory, výstava historických vozidel a trucků, zkušební jízdy elektromobilem Volkswagen E-Golf a elektrokoloběžek, stuntrider a ukázka práce HZS. Vstupné lze zakoupit na místě za 100 Kč/dospělý, děti mají vstup zdarma.

Více informací naleznete na http://www.moto-show.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Sobota | 11. května 2019

České Budějovice