Běh pro úsměv

běh
závody
Pelhřimov

Běh pro úsměv vznikl jako charitativní projekt s cílem podpořit Nadační fond Julinka. Tento fond, bojující proti dětské obezitě, je svým zaměřením v České republice ojedinělý. Běh pro úsměv není jen sportovní aktivitou podporující dobrou věc, ale i místem, jak strávit příjemný den s rodinou a přáteli. Boj proti dětské obezitě není lhostejný Ondřeji Havlíkovi (En.dru) a Petru Cerhovi (Nasty), kteří vás programem dne provedou a jistě pobaví svým neotřelým humorem.

Běh pro úsměv je pro sportovní i nesportovní rodiny (závod nemusíte běžet, stačí ho jít), je vhodný i pro děti od 1 roku - xx let (ti nejmenší běží za pomoci rodičů), pro aktivní seniory, pro běžce s pejsky a pro ty, kteří se chtějí zasmát a zároveň pro sebe něco udělat.

Více informací naleznete na www.behprousmev.cz, www.nfjulinka.cz, či https://www.facebook.com/behprousmev/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 24. května 2019

Pelhřimov