You Dream We Run

závody
benefice
Blansko

You Dream We Run je největší dvoudenní outdoor charitativní akce v České republice, která pomáhá plnit sny dětem či dospělým jedincům se zdravotním handicapem nebo těžkým životním osudem. Pilířem akce je 24 hodinový štafetový "fun" běh družstev, složených z libovolného počtu účastníků. Více než o běh však jde o setkání lidí a široké veřejnosti, kterým slovo "charita" není cizí a zakoupením účastnického trika charitativní myšlenku akce podpoří. Právě výtěžek z prodeje účastnických trik akce je věnována na splnění "snů" handicapovaným dětem a dospělým. Akci doprovází kulturní program: Ego - slovenský rapper,Team Leader of No Gravity Blansko - komunita cvičící street workout. Přijďte podpořit dobrou věc a užít si skvělý den pod křídly lva.

Více informací naleznete na https://www.youdreamwerun.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby dárek.

Registrace nejpozději do: Úterý | 4. června 2019

Blansko