PECHTA FEST 2019

děti
dospělí
Plzeň

Zveme vás na 13. ročník dvoudenního open air hudebního festivalu. Na sobotu jsou připravena hudební vystoupení pro naše nejmenší, bohatý doprovodný program se skákacím hradem, soutěžemi, vystoupením kouzelníka a divadelním představením. Letos vystoupí Divadelní spolek Histtrio a kouzelník Kellman. Jako vítané zpestření se uskuteční autogramiáda plzeňských hokejistů a fotbalistů. Po oba dny se můžete těšit na vystoupení devíti plzeňských kapel - Xcover, Kabát revival West, Lucie revival, Hibaj, Replay, Sifon na Ex, Elektric, Děda Mládek Illegal Band, Odyssea rock, Extra band revival. Festivalem bude provázet moderátor Petr Vejvoda. Vstup na akci je po oba dny zdarma. Přijďte si i s celou rodinou užít nabitý kulturní víkend.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 7. června 2019

Plzeň