Pochod Havlovka 2019

pochod
Havlovice

Z centra Havlovic vyrazí pochodníci na vrcholky okolních kopců. Veřejnost po nich provede pochod Havlovka, který láká nejen na krásné výhledy do okolí, ale i na soutěže a ochutnávky místních specialit. Návštěvníci si projdou nejkrásnější havlovická místa na rozhraní Trutnovska a Náchodska. Připravená je zhruba desetikilometrová trasa, ochutnávky regionálních piv, nápojů a dalších místních delikates. Z Havlovic budeme na trasu vyrážet v 9.30 hodin a na jednotlivá zastavení budeme putovat podle navigace, do níž můžeme přidávat fotografie z cesty. Účastníci budou ale i hodnotit jednotlivé stánky. Cestou se budou sbírat nejen kilometry, zážitky, fotky a chutě, ale i body. Za odevzdané hodnocení pak návštěvníci mohou vyhrát zajímavé prémie. Přijďte si užít jedinečný turistický den pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 21. června 2019

Havlovice