Šance onkoláčkům s Generali

děti
rodiče
Kostelec nad Orlicí

Zveme všechny malé i velké na akci Šance onkoláčkům s Generali do Kostelce nad Orlicí. Ve 12.30 se uskuteční slavnostní zahájení nadačního běhu formou společné sportovní rozcvičky. Následovat bude běh dětí a dospělých. Po strečinku již bude volné příjemné odpoledne s animačním programem pro děti i dospělé, bohaté občerstvení, koupání se v bazénu a společné posezení. Vyzkoušet si budete moci kangoo jumping a jízdu na koloběžkách, to vše za hudebního doprovodu. Na závěr se uskuteční slavnostní vyhlášení celkové vybrané částky, která bude předána Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům. Večer se v prostorách koupaliště uskuteční závěrečný koncert. Startovné běhu je 250 Kč, vstupné do areálu 60 Kč. Přijďte podpořit dobrou věc a užít si další z nezapomenutelných dnů pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu startovné zdarma a dárek.

Registrace nejpozději do: Pátek | 2. srpna 2019

Kostelec nad Orlicí