Generali golfový turnaj Na Vrších 2019

golf
turnaj
Jeníkovice

Srdečně zveme všechny příznivce golfu na Otevřený den golfu pro každého. Setkání na golfovém hřišti Na Vrších je určeno jak registrovaným hráčům, tak i zájemcům o tento sport, kteří si jej budou moci během celého dne vyzkoušet a to i s profesionálním trenérem. Chybět nebude řada doprovodných aktivit a

Na golfovém hřišti se uskuteční od 9.00 do 15.00 turnaj registrovaných hráčů. Na 9 jamkovém hřišti se budou hrát dvě kola, dohromady 18 jamek. Vítězem se stane hráč s nejnižším počtem úderů na všech jamkách. Registraci je nezbytné uskutečnit na https://www.gcnavrsich.cz/. Vyhlášení vítěze proběhne následně po ukončení turnaje.

Ostatní zájemci budou mít k dispozici šesti jamkové hřiště, kde si mohou vyzkoušet samostatnou hru. Hole i míčky budou k dispozici. Chybět nebude ani Driving range a golfová akademie s profi trenérem.

Návštěvníky čeká po celý den pestrá škála aktivit. Pro děti různého věku soutěže (vhazování míčků do lví tlamy, skákání v pytlích, sběr golfových míčků na čas do koše a spousta dalších soutěží spojených s golfem), nebude chybět vyhodnocení a ocenění každého soutěžícího. Jiní mohou využít také tenisové kurty a malou kopanou. Nebude chybět skákací hrad a malování na obličej. Další speciální akcí bude degustace špičkových karibských rumů, řízená profi barmanem. Po vyhlášení turnaje pokračuje „Karibská After Party“ s grilováním a DJ, vše v areálu golfového hřiště.

Vstupenku lze zakoupit na místě za 50 Kč dospělí a 20 Kč děti. Více informací naleznete na https://www.gcnavrsich.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali získají pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma, degustaci rumu zdarma a vstup na Driving range s trenérem zdarma.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 8. srpna 2019

Jeníkovice

Jeníkovice 153, Golf club Na Vrších

Sobota | 10. srpna 2019