Charity golf Tour Modrý hroch

golf
turnaj
Kuřim

Zveme všechny zájemce o sport gentlemanů na Charity golf Tour Modrý hroch, který se uskuteční v Golf resort Kaskáda. Jedná se o 12. ročník charitativního golfového turnaje, který podpoří výtěžkem děti po úrazech. Součástí turnaje bude také doprovodný program pro nehráče, kde bude možnost vyzkoušet si golfové dovednosti nebo jen třeba degustovat rum, víno a doutníky.

Startovné v turnaji lze zakoupit za 4.500 Kč. Více informací naleznete na https://modryhroch.cz/nase-akce-a-projekty/plan-akci-2019.

Prvních deset přihlášených členů Klubu Generali získá startovné do golfového turnaje se slevou 500 Kč, dalších osm přihlášených obdrží startovné zdarma do golfové akademie pod vedením zkušeného trenéra. Benefit platí pro přihlášeného člena Klubu Generali a až jednu další osobu. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Neděle | 11. srpna 2019

Kuřim