Sraz trucků a motocyklů

trucky
zábava
Holice

Zveme vás na Truck Fest - víkendový festival plný hudby a silných motorů s charitativním přesahem. V pátek 30. 8. 2019 se okolo 16:00 uskuteční slavnostní zahájení a přivítání účastníků, v pozdějších hodinách bude hrát živá hudba. V sobotu se můžete těšit na spanilou jízdu motocyklů a tahačů na plánované trase v okolí Holic. Odpoledne budou připraveny soutěže včetně tomboly o zajímavé ceny. V podvečer po 18:00 začne opět hrát živá hudba až do nočních hodin. Chybět nebudou rockové kapely Barkas, Manual Rock, Hard Mok, Rubicon River a Volant. Výtěžek z celé akce bude věnován postiženým dětem. Přijďte si užít nezapomenutelný víkend pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali získají pro sebe a až 4 další osoby občerstvení zdarma.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 29. srpna 2019

Horní Jelení