Pohádková cesta s Generali

hry
Dobřichov
Kolín

Zveme všechny děti i rodiče na Pohádkovou cestu s Generali. Cesta plná soutěžních úkolů a pohádkových bytostí láká každým ročníkem více příznivců. Akce se koná od 12.00 hodin do pozdního večera, kdy je zakončena koncertem na místním hřišti. Start je otevřen od 13.00 do 16.00 hodin a cesta a plnění úkolů zabere dětem maximálně 2 hodiny. V cíli, na místním fotbalovém hřišti, bude připravené občerstvení, atrakce pro děti, skákací hrad, kouzelník, vytváření účesů a malování na obličej pro děti i dospělé. Po celou dobu konání akce se můžete těšit na vystoupení zpěvačky, workshopy a předvádění parkouru s možností vyzkoušení a další aktivity. Nejdůležitější pohádkovou postavou budou Brontosaurus a Krteček. Přijďte si užít velkolepé pohádkové putování pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby vstupenku zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 6. září 2019

Dobřichov