Střelecká soutěž s Generali

střelba
Chudenín
Klatovy

Zveme všechny zájemce o zbraně do areálu střelnice v Chudeníně u Klatov na Střeleckou soutěž s Generali. Během dne si zájemci vyzkouší střelbu z mnoha druhů střelných zbraní. Těšit se můžete na velkorážní pistoli, malorážku i vzduchovku pro děti. V rámci tříkolové soutěže vás čeká napínavé sřelecké klání z velkorážky a také volná soutěž ve střelbě historickými zbraněmi. Chybět nebudou kulomety, samopaly ani ostřelovací puška. Pro děti bude připraven doprovodný program a soutěže o zajímavé ceny. Přijďte si užít jedinečný střelecký den pod křídly lva.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až 4 další osoby startovné a občerstvení zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Pátek | 13. září 2019

Chudenín