Hořátevská rovina

cyklistika
závody
Hořátev

Zveme vás na jubilejní desátý ročník oblíbeného závodu pro děti i dospělé, kde můžete prověřit své bikerské dovednosti na předem označené trase. Závod je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené bikery. Pro letošní závody očekáváme start 450 účastníků. Dobře značená trať je zárukou pro vytvoření osobních rekordů. Dospělé čeká 40 km trať a nejmenší 11 km. V 11.00 začíná start dětí, ve 13.00 vypukne hlavní závod dospělých. Závod zpříjemní občerstvení ve formě teplého a studeného bufetu a dobrot z domácího řeznictví. Součástí startovného je guláš a jeden nápoj. Chybět nebude pestrý doprovodný program pro děti včetně soutěží o zajímavé ceny. Vzhledem k jubilejnímu ročníku zakončíme letošní závody stylově. Od 17.00 se můžete těšit na speciální koncert kapely Tabák - Kabát Revival.

Více informací naleznete na http://www.cyklistikanymburk.cz/.

Přihlášení členové Klubu Generali obdrží pro sebe a až jednu další osobu startovné, občerstvení zdarma a dárek. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se co nejdříve registrovat.

Registrace nejpozději do: Čtvrtek | 19. září 2019

Hořátev