O Klubu Generali

Jako klientsky orientovaná pojišťovna klademe důraz na spokojenost a péči o naše věrné klienty. Klub Generali je věrnostní program nabízející spoustu výhod a benefitů všem klientům, fyzickým osobám, které mají uzavřené nejméně dvě dlouhodobé pojistné smlouvy.

Od svého založení, v srpnu 1999, Klub Generali pravidelně pořádá nejrůznější společenské, kulturní, dětské a sportovní akce na území celé České republiky. Na akcích příjemně strávíte svůj volný čas, osvěžíte tělo a mysl a obohatíte se o spoustu nových zážitků.

Jako členové Klubu Generali můžete navíc čerpat pestré výhody – vstupenky zdarma či se slevou, dárky či další benefity – a využít je pro sebe i své hosty. Podle druhu akce tak můžete pozvat rodinu, přátele, kolegy či obchodní partnery.

Klub Generali má také svou skupinu partnerů, u kterých lze využít výhodné nákupy s atraktivními slevami a šetřit tak chytře své finance. Ve volných chvílích se můžete těšit ze soutěží o zajímavé ceny.

Aby vám něco neuniklo a měli jste přehled o všech novinkách v Klubu Generali, ve své e‑mailové schránce pravidelně naleznete klubový elektronický newsletter.

Věříme, že Klub Generali splní vaše očekávání a bude příjemným zpestřením vašeho volného času.

Registrujte se již dnes a začněte využívat veškeré výhody Klubu Generali.

Váš Klub Generali