Allegria - Firma na zážitky, s.r.o.

Když jste byli malí, snili jste o tom, že až vyrostete, budete popelářem?
Nebo jste toužili stát na prknech, která znamenají svět? To vše si teď můžete splnit prostřednictvím firmy na zážitky! Klub Generali ve spolupráci s firmou Allegria pro vás připravili speciální 10 % slevu.
Generali Pojišťovna a.s.

Jezdíte na dovolenou k moři, dopřáváte si alpských lyžovaček anebo vyrážíte s batohem kam vás vítr zavane? Ať už patříte do kterékoli kategorie, jako člen Klubu Generali můžete cestovat bez obav. A se slevou až 25 % na cestovní pojištění budou Vaše cesty ještě příjemnější.
Hewlett-Packard

Kupujete notebook, tablet, tiskárnu nebo spotřební materiál? S Klubem Generali můžete využít slevy až 25 % u společnosti HP, jedničky na českém trhu informačních technologií. Nakupujte výhodně na HPmarket.cz a získejte ještě více. Každý měsíc vás čekají nové zvýhodněné nabídky, exkluzivní soutěže o zajímavé ceny a dárky k produktům.